تبلیغات
صفحه اصلی | آموزش وردپرس | اقدامات لازم پس از نصب وردپرس
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
Loading...Loading...
ارسال شده توسط :
در تاریخ :۱۳۹۵/۰۴/۳۱
تعداد بازدید :725 بار
اقدامات لازم پس از نصب وردپرس

خیلی از مدیران پس از راه اندازی سایت وردپرسی خود نمی دانند چه اقداماتی را باید انجام دهند تا سایتی همیشه بهینه و در دسترس با بازدید بالا داشته باشند اشتباهاتی که ممکن است سایت را به مرور زمان کند و از دسترس خارج کند و حتی بازدید یک سایت را به خطر بیندازد با ما همراه باشید تا نکاتی را بیان کنیم که پس از نصب وردپرس بتوانید سایتی عالی داشته باشید.

 

 

افزونه های کاربردی نصب کنید.

افزونه های کاربردی نصب کنید و سعی کنید همیشه آن ها را بروز نگه دارید.از نصب افزونه های زیاد خودداری کنید چرا که سایت شما را کند و کندتر می کند در نتیجه بازدید کننده زمان زیادی را باید صبر کند تا سایت شما لود شود که همین باعث می شود بازدید کننده سایت شما را بسته و به دیگر سایت های مشابه برود.همیشه سعی کنید قبل از نصب افزونه تحقیق کنید و با اطمینان آن ها را نصب کنید.

افزونه های پیشنهاد شده پس از نصب وردپرس

 • All In One SEO Pack یک افزونه همه فن حریف برای افزایش سئو سایت
 • Comment Rating یک افزونه برای امتیاز دهی به نظرات کاربران
 • Contact form 7 افزونه برای اضافه کردن ویژگی تماس با ما و …..
 • SEO Friendly Images افزایش سئو تصاویر
 • Theme My Login افزونه ورود و خروج کابران به سایت
 • Ultimate TinyMCE افزونه اضافه کردن ویرایشگر حرفه ای تر هنگام ارسال مطالب
 • User Avatar امکان اضافه کردن آواتار برای کاربران را فراهم می کند.

البته افزونه های جایگزین دیگری هم هستند اما این افزونه ها پر استفاده ترین و در عین حال کاربردی ترین افزونه ها می باشند به هر حال با توجه به موضوع سایتی که می خواهید راه اندازی کنید ممکن است چند افزونه دیگر هم لازم داشته باشید.پس از نصب افزونه حالا باید به محتوا سازی بپردازید.

 

محتوا سازی یا ارسال نوشته

در ارسال مطالب باید به نکاتی که در این مطلب عرض می کنم دقت بسیار کافی داشته باشید زیرا اگر می خواهید مطالب ارسال شما زودتر در گوگل دیده شود پس رعایت این موارد خیلی مهم است.

 • عنوان مطالب را مطابق با نوشته خود انتخاب کنید سعی کنید عنوان کوتاه نباشد به عنوان مثال آموزش و در عین حال از عنوان های بلند پرهیز کنید.همیشه سعی کنید عنوان های مطالب ارسالیتون با دیگر عنوان های مطالب قبلیتون یکی نباشه چون باعث کاهش سئو خواهد شد.
 • در نوشته ها تون از لینک استفاده کنید به این معنی که به دیگر مطالبتون لینک بدید و بیشتر مواقع سعی کنید مطالبتون خیلی کوتاه نباشد.تا حد امکان سعی کنید مطالبتون کپی نباشد یا اگر هم هست منبع آن را ذکر کنید زیرا عدم ذکر منبع و کپی مطلب مورد نظر باعث کاهش سئو می شود.
 • پس از قرار دادن نوشته تون حال موقع وارد کردن برچسب می باشد یا همان کلمات کلیدی که مهمترین بخش بعد از نوشته می باشد.خود را جای شخصی بگذارید که در مورد یک موضوعی که شما دارید در رابطه با آن توضیح می دهید در گوگل چه جستجو کنید که سایت شما را ببیند و کلیک کنید.پس حتما حداقل از ۵ کلمه کلیدی و حداکثر ۱۰ کلمه کلیدی یا برچسب استفاده کنید.
 • برای مطلب خود تصویر شاخص قرار دهید و حتما توجه کنید که تصاویر خود را همراه با alt و title وارد کنید.

برخی نکات مهم دیگر

برخی نکات مهم دیگر که رعایت آن ها خالی از لطف نیست اگر می خواهید بازدید خوبی تجربه کنید حداقل در روز ۲ تا ۵ مطلب قرار دهید.سعی کنید از مطالب خود بکاپ (نسخه پشتیبان تهیه کنید) تا در هنگام بروز مشکل زحمتتان به باد نرود.بازدید بالا مساوی با هزینه بیشتر پس از بازدید بیشتر سعی کنید هاست قوی تری را تهیه کنید.

admin
حدود چند سالی می شود که در زمینه طراحی و گرافیگ وردپرس فعالیت می کنم و لطف خدا تونستم روز به روز به تجربیاتم بیافزایم امیدواریم بتونیم با مطالب مفید میزبانی همیشگی برای شما عزیزان باشیم
شما هم می توانید از طریق فرم زیر نظر خود را با ما در میان بگذارید

ایمیل شما آشکار نمی شود


5 + 7 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>